gimTV9

Gim9 > Multimedia

O nas

Od stycznia 2014 roku w naszej szkole działa szkolna telewizja gimTV9. Rozpoczęliśmy działalność w ramach projektu "Aktywny w szkole- twórczy w życiu". Choć projekt jest już zakończony, chcemy kontynuować naszą działalność.

Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyli, współpracowali, podpowiadali pomysły, informowali o zbliżających się ważnych wydarzeniach, które warto filmować, bo z założenia

gimTV9 to szkolna telewizja,

która ma poruszać tematykę dotyczącą naszej społeczności, dlatego jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Jeśli masz pomysł, skontaktuj się z nami we wtorki o godz. 15.15 lub piątki o godz. 13.10 lub na przerwie z opiekunem
gimTV9, panią Beatą Milewską. Działamy w sali 11. Zapraszamy do współpracy!

Zespół gimTV9

Już jest! Krótki, kryminalny, konkursowy!

Pierwsza produkcja odmłodzonej gimTV9 przygotowana została
w ramach konkursu
"Książki naszych marzeń"
organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Przekonujemy w nim (w dość niekonwencjonalny sposób),
że przydałoby się naszej bibliotece wiele nowych tytułów detektywistycznych (kryminalnych).
Namówić MEN do zakupu pewnie nie będzie łatwo,
tym bardziej zachęcamy Was, byście oglądając filmik, trzymali za nas kciuki!
No i pamiętajcie -
WARTO CZYTAĆ KSIĄŻKI!

Film znajdziecie tutaj:

Co świętujemy 14 marca?
Dzień wagarowicza w szkole?