Studio nagrań

Gim9 > Multimedia > Studio Gim9

Studio nagrań w Gimnazjum 9 funkcjonuje od roku 2009, kiedy to - za zgodą Dyrektora naszej szkoły - Pan Rafał Konikowski (nasz nauczyciel informatyki) wspólnie z garstką uczniów rozpoczął "odgruzowywanie" i przystosowywanie jednego ze szkolnych pomieszczeń na "nagrywalnię".
Uczniowie naszej szkoły mają niepowtarzalną okazję wczuć się w rolę "prawdziwych" muzyków, piosenkarzy/piosenkarek, lektorów oraz "realizatorów dźwięku". Przygotowywane przez nas "ilustracje dźwiękowe" wykorzystujemy na wszelkich organizowanych w szkole imprezach i uroczystościach. KAŻDY uczeń naszej szkoły może uczestniczyć w zajęciach.
Dla każdego znajdzie się praca, nie trzeba umieć śpiewać czy grać na instrumentach. Z jednej strony spotykają się uczniowie zainteresowani zagadnieniami akustycznymi, czy obsługą stacji roboczych DAW (programów do edycji audio), z drugiej zaś - artyści, którzy marzą o tym, by stanąć przed mikrofonem.

Nagrania audio video (kanał na YouTube):

Kanał YouTube StudioGim9

MP3
Nauczyciele Gim9 śpiewają:
Pada śnieg 2010
Dzień kobiet 2012
Inne nagrania:
Rudolf czerwononosy - Boże Narodzenie 2011
Zając skocznonogi - Wielkanoc 2012 -
pokażtekst
Feniks
Wikingowie
Krecik i przyjaciele

Legendy bydgoskie
Nasze studio jest otwarte także dla dzieci i młodzieży z innych szkół. W okresie ferii zimowych 2012 uczniowie szkoły podstawowei nr 18 pod kierunkiem wychowawcy rejestrowały na potrzeby prowadzonej strony internetowej "Legendy bydgoskie" - czyli podania i opowieści związane z naszym pięknym miastem.
Legenda 01
Legenda 02
Legenda 03
Legenda 04

Kolędy:
Podsumowanie przedstawienia jasełkowego, które uczniowie naszego gimnazjum przygotowali z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2010.
Cicha noc
Lulajże Jezuniu